Czas realizacji zamówienia

Wszystkie dostępne FRIO® w przypadku płatności przelewem wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej czas dostawy zazwyczaj zajmuje do 2 dni roboczych na terenie Polski.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

W przypadku Poczty Polskiej przesyłki priorytetowe powinny się znaleźć w docelowym urzędzie pocztowym do 3 dnia roboczego.

Opcje płatności

  • Za pobraniem – listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki oraz w paczkomacie umożliwiającym tę operacje
  • Gotówką w przypadku odbioru osobistego zamówienia w naszej siedzibie.
  • Tradycyjnym przelewem na konto firmy w ING Bank Śląski: 97 1050 1298 1000 0092 0450 7066
  • Tradycyjnym przelewem na konto firmy w BRE Bank SA: 74 1140 2004 0000 3302 5691 3763

Koszt dostawy

Jest uzależniony od formy płatności oraz rodzaju przesyłki. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

  • Wszystkie dostępne opcje sprawdzisz na stronie frio.pl

Wybierając opcję listu poleconego wyrażają Państwo zgodę na zawarcie w Państwa imieniu umowy (pośrednictwo) z przewoźnikiem (Poczta Polska) na wykonanie usługi dostarczenia zakupionych produktów pod wskazany przez Państwa adres. Z tego powodu koszt przesyłki pocztowej nie będzie uwzględniany na paragonie lub fakturze.


zadzwoń